İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

En İddalı ve En Çok Kazandıran Tahmin Sitesi
KULLANICI PANELİ
Masa Tenisi Tahmin Kuponu 20 Mayıs 2020

Masa tenisi maç tahminlerimizde son haftadayız. Bundesliga başladı, çok yakında diğer futbol ligleri de başlıyor. Bu zaman zarfında sizlere günün diğer spor müsabakalarını yorumladık. 20 Mayıs Çarşamba günü oynanacak olan iki heyecanlı masa tenisi maçının tahminlerine de hemen geçelim dilerseniz.

 

Betpark 15₺ Deneme Bonusu

Masa Tenisi Tahmin Kuponu 20 Mayıs 2020

 

J.Dias - H.Yokoyama

Brezilya'da Çarşamba gecesi saat 22.20'de ünlü masa tenisi oyuncularının mücadelesi yapılacak. Jonathan Dias bu hafta 3 kez, rakibi Hiromi Yokoyama 2 kez galip geldi. Kendi aralarında üstün olan taraf ise bu haftaki maçlarda yine ev sahibi Dias olmuştu. Bu verilere dayanarak sonuç 1 olur diyoruz.

Tahminimiz: Maç Sonucu 1

F.Bluhm - E.Gonzales

Almanya'da ise saat 13.30'da müthiş bir maç var yine. Florian Bluhm kendi evinde müthiş bir mücadele izlettirecek. 5'te 4 yapan oyuncuya karşı rakibi sadece 1 kez kazanabildi. Bluhm ayrıca Gonzalez'i 1:4 gibi ağır bir skorla yendi.

Tahminimiz: Maç Sonucu 1

D.Cheaib - F.Bluhm

Bluhm az önceki maçta favorimizdi, 15.20'de bir maça daha çıkıyor. Hem kendi eşleşmelerinde hem de genel lig tablosunda bu hafta daha iyi olan oyuncu ise Cheaib. Yine tercihimiz ev sahibi kazanır oldu.

Tahminimiz: Maç Sonucu 1

İDDAA TAHMİN PLATFORMU Tahminleri ve Tahmincileri Takip Et, Analizleri Kaçırma ve Ödülleri Kazanmak için Kendi Tahminlerini Gir
PARTNERLERİMİZ Today Nations League Predictions,