İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

En İddalı ve En Çok Kazandıran Tahmin Sitesi
KULLANICI PANELİ
Günün Bankosu 19.11.2019

Avrupa Şampiyonası 2020 Elemeleri devam ediyor. 19 Kasım 2019 Salı günkü programlardan seçtiğimiz 3 maçı yorumladık. Tutan kuponlarımız şimdiye kadar yüzlerce iddaa severe binler kazandırdı. İddaa Tahminleri köşemizden tipster'ların ve uzman editörlerin kuponlarını kaçırmayın! Hazır kuponlarımıza tıklayarak siz de seçtiğiniz bahis sitesinde kazanmaya başlayın. 1.57 oranlı kombine kuponumuz ve maçların analizi sizlerle...

 

Piabet 300₺ Bonus Al

Günün Bankosu 19.11.2019

Almanya – Kuzey İrlanda

Almanya ve Hollanda C Grubu'ndaki iki lider ve iki güçlü rakip. Kuzey İrlanda da yabana atılacak bir rakip değil. Almanya uluslararası müsabakalarda farkını ortaya koyuyor. Bu maçı da evinde rahatlıkla kazanacaktır. Risk almak isteyen handikap veya 3.5 üst deneyebilir. En garanti seçim 1 olacaktır.

Tercihimiz: Maç Sonucu 1

Polonya – Slovenya

19 Kasım Salı gecesi G Grubu'nda lider Polonya, Slovenya'yı konuk ediyor. Son maçta Slovenya kendi evinde 2-0 skorla galibiyet elde etmişti. Konumları gereğince maçı Polonya'nın alması daha olası görünüyor. Ancak Slovenya sürprizlerle dolu bir takım. Bu maçı kesin alır dediğimiz bir taraf yok. Bu yüzden çifte şans tahmininde bulunacağız. Siz ister 1X çifte şansı isterseniz X2 çifte şansı tercih edebilirsiniz.

Tercihimiz: Çifte Şans 1-X

İskoçya – Kazakistan

I Grubu'nda İskoçya - Kazakistan mücadelesi nasıl biter? Polonya maçında yaptığımız değerlendirmenin aynısı bu maçta da geçerli. Son maçı Kazaklar aldı. Grupta puanları birbirine çok yakın. İskoçların kendi sahasında daha rahat oynayacaklarını ve puan avantajını yükselteceklerini düşünerek 1X çifte şans oynuyoruz.

Tercihimiz: Çifte Şans 1-X

İDDAA TAHMİN PLATFORMU Tahminleri ve Tahmincileri Takip Et, Analizleri Kaçırma ve Ödülleri Kazanmak için Kendi Tahminlerini Gir
PARTNERLERİMİZ Today Nations League Predictions,