İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

İddaa Kuponu Paylaşım Platformu

En İddalı ve En Çok Kazandıran Tahmin Sitesi
KULLANICI PANELİ
Banko İddaa Tahmini 2 Haziran 2020

Haftalık banko kazandıran tahminlerimiz liglerin tekrar başlamasıyla hareket kazandı. İddaa Tahminleri sayfamızda günlük iddaa kuponunu ve kuponda yer alan maçlara ait yorumları görebilirsiniz. 2 Haziran Salı günü özel futbol tahminlerimiz ise şöyle...

 

Restbet 15₺ Deneme Bonusu

Banko İddaa Tahmini 2 Haziran 2020

Viktoria Köln - Zwickau

Almanya 3. Bundesliga'dan seçtiğimiz üç müsabakayı yorumlamaya başlayalım. Sene başında çok yukarılarda yer alan Viktoria Köln çöküşteydi. Rakip Zwickau ise düşme hattına ne yakın ne de uzak ama buna rağmen maçlara saldırıyor. Şu noktada ikisinin de büyük bir başarı hedefi kaygısı yok. Berabere veya alt bitebilir.

Tahminimiz: 3.5 Alt

Uerdingen - Meppen

Yine saat 20.00'de başlayan diğer Bundesliga maçının banko üst biteceğini öngörüyoruz. 42 şer puandaki bu ikili oldukça hırslı ve atak oynuyor. 3 golün üzerine de çıkabilir.

Tahminimiz: 2.5 Üst

Unterhaching - Ingolstadt

Son seçtiğimiz maç ise 21.30'da start verecek. 47 puanla ikinciliği Duisburg ile paylaşan ev sahibi bu maçı kazanmak zorunda. Öte yandan kaliteli bir takım olan Ingolstadt da alacağı 3 puanla 3.lüğe yükselebilir. Çetin bir mücadele olacak. Karşılıklı fileler havalanır. İki takım da gol atacaktır.

Tahminimiz: Karşılıklı Gol Var

İDDAA TAHMİN PLATFORMU Tahminleri ve Tahmincileri Takip Et, Analizleri Kaçırma ve Ödülleri Kazanmak için Kendi Tahminlerini Gir
PARTNERLERİMİZ Today Nations League Predictions,